Заклад розрахований на 200 місць.

    У дошкільному закладі функціонують групи загального розвитку.

    Дошкільний заклад має групи з денним режимом перебування дітей.

  Групи комплектуються за віковими ознаками. Наповнюваність груп дітьми (кількість дітей в групах) визначається відповідно до вимог діючих законодавчих та нормативних документів.

    Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється його керівником протягом календарного року на підставі направлення відділу освіти за заявою батьків або осіб, які їх замінюють. 

      Для зарахування дитини у дошкільний заклад необхідно пред’явити:

-       направлення відділу освіти

-       медичну довідку про стан здоров’я дитини;

-       медичну довідку про епідеміологічне оточення;

-       свідоцтво про народження дитини;

-       документи для встановлення розміру батьківської плати.

  За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період, але не більш як 75 днів.

      Відрахування дітей із дошкільного закладу може здійснюватись:

-    за заявою батьків або осіб, які їх замінюють;

-  на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;

-   у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

                                          Шановні батьки!

У ДНЗ№4 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.30 год.

2. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ.

5. Вихователь зобов'язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання , тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.

9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

10. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

 

 

счетчик посещений