16 червня 2017 року діти старшого дошкільного віку  відвідали пожежну частину міста Василькова.

 

 

05 червня 2017 року практичний психолог Пухляк А. А. та асистент вихователя Шевченко А. О. відвідали Центр раннього розвитку "Даун Синдром" у м. Києві, з метою вивчення досвіду роботи  із дітьми з особливими потребами.  Педагоги ознайомилися з методикою проведення корекційних занять та використанням невербального мовлення у роботі з дошкільнятами.   

31 травня 2017 року відбувся випускний бал "Прощавай садочок рідний"

30 травня 2017 року у ДНЗ відбулися загальні батьківські збори.

30 травня 2017 року у закладі відбулися загальні батьківські збори. Порядок денний: 1) Звіт завідуючої ДНЗ перед батьками та громадськістю про роботу закладу в 2016-2017 н. р.

2) Звіт голови батьківського комітету закладу Чухаркової Л.Г. про роботу батьківського комітету в 2016-2017 н. р.

3) Нагородження батьків вихованців та грамотами за активну участь в роботі закладу.

4) Обрання голови батьківського комітету закладу.

5)Адміністративно-господарські питання.

29 травня 2017 року підведені підсумки конкурсу на краще оформлення дитячого павільйону.

З метою благоустрою   майданчиків у травні 2017 року був проведений конкурс на краще оформлення дитячих павільйонів. Силами колективу та батьків, всі павільйони були пофарбовані. На стінах ожили казкові герої, персонажі мультфільмів, мальовничі краєвиди природи. Переможцями конкурсу стали:

І місце - батьки та вихователь  ІІ молодшої групи № 2 "Зернятко";

ІІ місце - батьки та вихователі І молодшої групи №2 "Дзвіночки" та старшої групи "Калинка";

ІІІ  місце - батьки та вихователі групи "Метелики".

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!   ДЯКУЄМО АКТИВНИМ БАТЬКАМ !!!!

18 травня 2017 року відбулася акція "Моя вишиваночка" присвячена Всеукраїнському  Дню  вишиванки.

17 травня 2017 року у закладі відбулося спортивне свято екологічного спрямування "Зростаємо дужими у рідному краї"

 16 травня 2017 року практичний психолог Пухляк А. А. та асистент вихователя Шевченко А. О. прийняли участь у семінарі-практикумі на тему: «Інклюзивна освіта: від теорії до практики», який відбувся у Путрівському  НВК. Відвідавши семінар працівники отримали багато корисної інформації щодо роботи з дітьми із обмеженими можливостями.

З      24.04.2017 по 28.04.2017 року у    закладі   пройшов                Тиждень безпеки.

20 квітня 2017 року відбулася музична розвага для дошкільнят     ДНЗ  "Христос Воскрес - лине з небес !"

З 11 квітня 2017 року у "Сонечку" відкрилася виставка "Великодня писанка"

    На виставці, присвяченій світлому святу Пасхи, представлені чудові писанки, крашанки з найрізноманітніших матеріалів: дерева, тканини, паперу, ниток, тіста; оздоблені бісером, крупами, кольоровими фарбами тощо. Завдяки фантазії та таланту вихователів та  батьків, малята та гості закладу мають змогу ознайомитися з прекрасною традицією українського народу.

  Дошкільнята теж представили на виставку свої розмальовані писанки та малюнки наших пернатих друзів, які вони виготовили разом з батьками.  

     Дякуємо всім хто прийняв участь у виставці !!!

З 15.03.17 по 15.05.17 року  відбувся двомісячник благоустрою території дитячого садка, в якому прийняли участь працівники, батьки та дошкільнята.

      31 березня 2017 року  завідуюча "Сонечка" Іванова Т. П. та вихователь-методист Сєдова В. П. прийняли участь у  методичному об'єднанні для завідуючих та вихователів-методистів міста, яке пройшло на базі ДНЗ  № 1 "Журавлик".

  Тема заходу: "Тьюторство - дієва форма методичного супроводу педагогів".

30 березня 2017 року у закладі відбувся КВК "Знавці екології" (детально на методичній сторінці)

     29  березня 2017 року завідуюча ДНЗ Іванова Т. П. та виховалель-методист Сєдова В. П. прийняли участь педагогічному вернісажі "Творчість. Самовдосконалення. Професіоналізм" в рамках міської  виставки "Освіта Василькова 2017".

    Тетяна Петрівна представила на загал методичний посібник "Впровадження здоров'я збережувальних технологій в практику роботи дошкільного навчального закладу" та поділилася роботою творчої групи з даної проблеми. 

         

 

З 16 березня 2017 року у закладі розпочався 10-денний курс кисневих пінок.

З 2  по 7 березня 2017 року дошкільнята вітали з святом Весни рідних матусь.

24 лютого 2017 року у "Сонечку" пройшла виставка-ярмарка українських страв "Васильківські смаколики"

24 лютого 2017 року у закладі пройшла традиційна ярмарка українських страв, в якій взяли активну участь батьки  та колектив закладу. Завдяки умілим рукам  господинь на виставці можна було придбати рум'яні млинці, різноманітні пиріжки, тістечка на любий смак, торти, солодкі півники, каравай, запашний узвар та багато інших смаколиків. Під супровід веселих  українських пісень. гостей розважали та запрошували до торгівлі Масляна, Весна-красна, Зима та веселі скоморохи. Дошкільнята разом з батьками не тільки насолоджувалися  смачними стравами, а й спробували себе у ролі продавців.  

         Дякуємо всім батькам, які відгукнулися і

              прийняли участь у нашій ярмарці !!!!

Дякуємо всім працівникам за допомогу в  організації виставки !!!!

15 лютого 2017 року відбувся колективний перегляд заняття "Закривай міцніше кран, щоб не витік океан" (деталі на методичній сторінці)

13.02.2017 р. у "Сонечку" пройшла екологічна акція "Кожній пташці - по годівничці !"

Нестандартне фізкультурно-оздоровче обладнання - в дію.

07 лютого 2017 року педагоги закладу взяли участь у конкурсі "Нестандартне фізкультурне обладнання"

   07 лютого 2017 року у "Сонечку" відбувся конкурс на краще нетрадиційне фізкультурне обладнання у ДНЗ, метою якого було  забезпечення дитячого садочка новими цікавим фізкультурним обладнанням для збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят.

   На конкурс вихователі представили різноманітні зразки масажних доріжок для активізації активних точок на стопах ніг малят, гантелі з пластмасових пляшок,  більбоке для розвитку окоміру, різнобарвні моталки для зміцнення м'язів кисті рук, дихальні тренажери: карусель, веселі малята, кольорові пляшечки, кошики з пластмасових пляшок для закидування в ціль  тощо.

Для обладнання педагоги використали покидьковий та природній матеріали, пластикові пляшки, контейнери з "Кіндерів", стрічки, кришечки та багато інших матеріалів.

   Всі педагоги проявили неабияку винахідливість, творчість, наполегливість при створені багатофунціонального, безпечного, яскравого, практичного обладнання. Всі педагоги були нагороджені грамотами та подарунками.

 Вітаємо вихователів І молодшої групи "Дзвіночки"

Кобець Олену Василівну,

Лупіч Людмилу Кузьмівну, 

які зайняли  І місце  !!!!

  

Дякуємо всім педагогам за активну участь !

07 лютого 2017 року відбувся  колективний перегляд заняття "Мандрівка до країни Здоров'я" (деальніше на методичній сторінці)

25 січня 2017 р. у ДНЗ традиційно  відзначали Зимові святки

    25 січня 2017 року у закладі відбулася музичне театралізоване дійство "Зимові святки", яке об'єднало в собі весь цикл зимових свят: Новий рік, Різдво Христове, свято Меланки, Старий Новий рік, Водохреща. Дошкільнята разом з дорослими співали колядки, щедрували, засівали, бажали глядачам усіляких гараздів на наступний рік. Малята також  переглянули ляльковий вертеп та раділи разом із ряженими  щедрувальниками. На завершення свята всі діти отримали солодкі подарунки.    

13 січня 2017 року дошкільнята переглянули лялькову виставу "Рукавичка"

13 січня 2017 року у "Сонечку" відбулася лялькова вистава "Рукавичка", яку підготували талановиті педагоги закладу. Після вистави малята  взяли участь у вікторині "Казковий світ": відгадували героїв казок та мультфільмів. Дошкільнята  показали високий рівень  знань народних та авторських казок, а діти середнього та старшого дошкільного віку змогли дати характеристику позитивним та негативним героям творів.   

У дитячому садку відбулися казкові новорічні ранки.

19 грудня 2016 р.  у "Сонечку" відзначили  День Святого Миколая.

19 грудня у садочку відбулася музична розвага до Дня Святого Миколая. Малята показували свої таланти Святому Миколаю: розповідали вірші, співали, танцювали, грали у веселі новорічні конкурси "Вдягни сніговика",  "Прикрась ялинку", "Веселі санчата", а також  давали інтерв"ю Миколаю про свої хороші справи зроблені протягом року. На завершення чудового свята всі малята отримали солодкі подарунки та гостинці.

З   5.12 по 09.12.16 у закладі пройшов тиждень права.

30 листопада 2016 року відбулося спортивне свято                  "Росте козацька зміна"

З 28.11.16 розпочався 10 - денний курс вживання дошкільнятами кисневих пінок.

З 21 листопада 2016 року у "Сонечку" розпочався курс додаткових оздоровчих заходів.

З 21 листопада 2016 по 02 грудня 2016 року маленькі вихованці "Сонечка"  пройдуть курс фітотерапії (чай з плодів шипшини), аромотерапії (дихання ароматом евкаліпту), ігор-медитацій (ігри для психологічного розвантаження), музикотерапії. Продовжить цикл оздоровчих заходів вживання кисневих пінок (за бажанням батьків). Педагогами дитячого садка також проводяться: горіховий масаж  (активізація активних точок на долонях дітей), пробіжки по масажним доріжкам, вітамінотерапія (вживання цибулі, часнику, лимона) та інші оздоровчі заходи, які мають на меті підвищення імуніттету дошкільнят, профілактику інфекційних захворювань, покращення психофізичного здоров'я малюків.   

З 14 по 18 листопада 2016 року у закладі пройшов тиждень ТОЛЕРАНТНОСТІ

11 листопада 2016 р. "СОНЕЧКО" відсвяткувало 30 річний  ювілей.

30 вересня 2016 р. дошкільнята вітали педагогів з професійним святом.

27 вересня  - Всеукраїнський день дошкілля.

Вітаємо всіх

працівників "СОНЕЧКА" з професійним святом !!!

З Днем дошкільника вітає Україна,
всіх, хто світлом простеляє путь,
і для кого головне в житті – Дитина,
Її освіта і духовна суть;

Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.

 

Нехай дарують радість вихованці
І мудрість Вашу далі понесуть,
І серед них нехай зростуть обранці,
Щоб світлом простеляти людям путь!
 

Святкуємо ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАШОГО МІСТА

29 СЕРПНЯ 2016 Р. У "СОНЕЧКУ" ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ТРЬОХ  НОВИХ  ГРУП.

счетчик посещений