Головна мета закладу полягає в зміцненні та збереженні повноцінного фізичного та психічного здоров'я вихованців.

 

ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ НА 2016 - 2017 н.р.

              1.     Збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят,  шляхом розроблення                та впровадження в умовах ДНЗ здоров’язбережувальних та                                 здоров’яформувальних технологій.

               2.     Впровадження курсу «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»                 з   дітьми старшого дошкільного віку.

               3.     Формування у дошкільнят бережливого ставлення до об’єктів                            природи рідного краю.

4.     Національно-патріотичне виховання  дітей  в умовах дошкільного 

                   навчального закладу. 

06 квітня 2017 року відбулася педагогічна рада "Формування у дошкільнят бережливого ставлення до об’єктів природи рідного краю,  як засіб патріотичного виховання дітей в умовах ДНЗ"

1.     На педагогічній раді були розглянуті наступні питання:

 

             .Інформація про виконання рішення попередньої педради.

 

2.          2. Система та форми роботи щодо виховання екологічної культури у дітей дошкільного віку.

 

3.          3. Виховання почуття любові до природи у дітей раннього віку.

 

4.          4. Особливості технології освіти сталого розвитку для дітей дошкільного віку.

 

5.          Організація пошуково-дослідницької роботи  з екологічного виховання.

6.     Про результати тематичної перевірки «Стан екологічного виховання дошкільнят».

30 березня 2017 року у закладі відбувся КВК "Знавці екології"

    Відповідно до річного плану роботи закладу 30.03.2017 р. для педагогів закладу відбувся  КВК "Знавці екології", який підготувала вихователь-методист Сєдова В. П.

     Вихователі об'єдналися у дві команди "Джерельце" та "Паросток" і показали високий рівень знань природніх об'єктів та явищ,  форм та методів екологічного виховання в днз. Учасники команд були активними, творчими  під час конкурсів "Екологічна розминка", "Закони екології", "Чорна скринька", "Знавці Червоної гниги", "Банк ідей" та ін.  Учасники програми були нагороджені призами та солодким частуванням. 

22 березня 2017 року відбулася нарада "Організація інклюзивного навчання в умовах ДНЗ"

22 березня 2017 року відбувся творчий звіт вихователів, які атестуються у поточному році.

22 березня 2017 року у "Сонечку" відбувся творчий звіт вихователів, які атестуються: Грищенко Г. С., Грищенко В. О., Корбут О.М. Педагоги підготували  презентації. під час яких продемонстрували свої творчі напрацювання з тких проблем: "Розвиток зв'язного мовлення у дітей дошкільного віку", "Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку", "Формування екологічної компетентності дошкільнят".

15 лютого 2017 року відбувся колективний перегляд заняття "Закривай міцніше кран, щоб не витік океан"

   Відкрите заняття екологічного спрямування для педагогів закладу підготувала вихователь старшої групи Грищенко Г. С. Готуючись до заняття, вихователь провела велику попередню роботу : підібрала та виготовила демонстраційний матеріал, разом з дітьми намалювали емблеми та веселі цифри для робочих столів тощо. Дошкільнята продемонстрували високий рівень знань по темі "Вода": добре розрізняли різні стани та властивості води, розповіли про природні явища, значення води у природі, пояснювали важливість збереження питної води для населення планети. Галина Станіславівна уміло поєднала в занятті елементи інноваційної  програми "Сталого розвитку" для формування у дітей навичок бережливого ставлення до природних ресурсів. Також  малята відвідали міні-лабораторію. де провели цікаві досліди з водою. Розважили дітей веселі фізкульхвилинки та рухлива гра "Струмочки". На занятті був використаний музичний супровід - шум моря, звуки джерельця, шум дощу та грому,  які гармонійно підсилювали навчальний та виховний ефект заняття.

07 лютого 2017 року відбувся  колективний перегляд заняття "Мандрівка до країни Здоров'я"

   Відкрите заняття  для педагогів закладу "Мандрівка в країну Здоров'я" підготувала вихователь різновікової групи "Вишеньки"  - Корбут О. М.  Заняття пройшло на високому рівні. Разом із героями Нечепурою та Лікарем Айболитом діти відвідали будиночок гігієни, поляну лікарських рослин, виконали  дихальну гімнастику, горіховий масаж,  ходили по масажних доріжках, подружилися з фруктами, овочами та вітамінами, 

  В ході заняття були використані різноманітні фізкульхвилинки, загадки, віршики, дидактична гра "Корисно-не корисно", складання розрізних картинок лікарських рослин тощо. Кожна форма роботи була з відповідним музичним супроводом, що створювало ефект справжньої подорожі. Крім того для демонстації наочного матеріалу був використаний мультимедійний проектор.

  Дошкільнята показали високий рівень знань з велеології та навички здорового способу життя.

17 січня 2017 року завідуюча та вихователь-методист взяли участь у міському фестивалі педагогічних іноваці"Упровадження інноваційних технологій-основа інноваційного розвитку навчального закладу"

На методичному фестивалі вихователь-методист Сєдова В. П. презентувала нетрадиційні фізкультурно-оздоровчі технології, які впроваджуються у ДНЗ з дітьми різних вікових категорій.

21 грудня 2016 року відбулася педагогічна рада "Використання здоров’язберігаючих технологій на сучасному етапі розвитку дошкілля"

На педагогічній раді були розглянуті наступні питання:

1.   Напрямки роботи по оздоровленню дітей в ДНЗ.

2.   Відеопрезентація «Малючок-здоров"ячок».

(Використання здоровязберігаючих технологій в режимі дня дошкільника.)

3.   Нестандартне фізкультурне обладнання.

 

4. Фізкультура на повітрі: здоровязбережувальний підхід.

 

5. Бестінг –  формування позитивного ставлення дошкільників до себе.

09 грудня 2016 року батьки 2 груп раннього віку взяли активну участь  у семінарі "Виховуємо особистість".

09 грудня у "Сонечку" відбувся семінар для батьків груп раннього віку, який провела вихователь-методист Сєдова В. П.  Під час заходу батьки мали змогу переглянути цікаву презентацію про особливості психофізичного розвитку дітей від 2 до 3 років, отримали практичні рекомендації щодо розвитку мовлення, формування  навичок самообслуговування, сенсорного розвитку. Актуальними були питання вікової кризи 3-х років: батьки розв'язували різні педагогічні ситуації, обговорювали поведінку в конфлітних ситуаціях, а також  виготовляли різноманітні ігри для навчання малюків  форми, кольору, величини предметів. На завершення заходу переглянули ролик про права маленьких особистостей. Семінар пройшов у теплій дружній атмосфері. 

  Дякуємо всім батькам, які цікавляться розвитком і вихованням своїх малят.

01 грудня 2016 року відбувся круглий стіл для батьків старшої групи "Кроки до школи"

21 листопада 2016 року відбувся міський  семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів "Роль та значення професійної служби системи освіти з профілактики стресу у дітей та дорослих" в якому взяли участь соціальний педагог Сєдова В. П. та практичний психолог Пухляк А. А. 

Як навчитися жити в гармої з собою.

 

   Навчіться любити себе, піклуватися про себе.

    Забудьте про свої недоліки.

    Ставте реальні цілі й досягайте їх.

    Поважайте себе – і інші поважатимуть вас.

    Будьте завжди самим собою.

    Не приховуйте свої здібності й можливості,

      демонструйте     їх.

•   Будьте завжди приємними в спілкуванні й

      коректними в конфліктах.

  •    Не піддавайтеся впливу.

08 листопада 2016 року  педагоги закладу відвідали  засідання Школи молодого педагога  в ДНЗ № 7

08  листопада 2016 року педагоги закладу Михайлова О. В., Барська С. В., Комарчук Т. А. відвідали засідання Школу молодого педагога, яке відбулося в Васильківському ДНЗ № 7  під керівництвом досвідченого педагога Кравченко Н. Д. Молоді вихователі  отримали теоретичні знання та корисні практичні навички роботи з дошкільнятами.

01 листопада 2016 року у "Сонечку" стартувала програма "Дошкільнятам про сталий розвиток" у старшій та сімейній групах закладу.

Мета курсу – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

Завданнями курсу є створення умов для:

 -  формування  у  дітей  початкових  уявлень  про  дії  та  поведінку, що орієнтовані на сталий розвиток, необхідних для свідомого вибору способу власного життя;

- усвідомлення  старшими  дошкільниками  необхідності збереження ресурсів Землі та особистої причетності до майбутнього суспільства і природи;

 

-  розвиток у дітей звичок і моделей поведінки, що відповідають сталому розвитку бажання діяти у цьому напрямі.

Програму втілюють:

Грищенко Галина Станіславівна та Корбут Олена Миколаївна.

30 серпня 2016 року відбулася педагогічна рада " Основні напрямки роботи дошкільного навчального закладу у 2016 – 2017 н.р."

05 квітня 2016 року відбулася педагогічна рада " Організація комунікативно-мовленнєвої діяльності дошкільнят на засадах дитиноцентризму"

29 березня 2016 року відбувся колективний перегляд заняття з розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку  "У гостях у казки "Колосок", яке підготувала вихователь Пухляк А. А.

30 листопада 2015 року для вихователів пройшов семінар "Патріотизм починається з колиски"  та інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" "Місто на Стугні"

30 березня 2015 року у ДНЗ "Сонечко" пройшли: Брейн - ринг "Використання народознавчих засобів у становлені особистості дошкільника" та майстер - клас "Українська народна іграшка", які провела вихователь - методист Сєдова Вікторія Петрівна.

     Заходи пройшли у невимушеній теплій атмосфері. Вихователі показали хороший рівень знань про нашу державу, звичаї, традиції українського народу, знали українські пісні, прислівя, легенди та обряди наших предків. Команди "Калинка" та "Вербиченька"  проявили творчість та оригінальність під час презентації своїх робіт "Моя Україна". Під час майстер - класу, педагоги навчилися виготовляти народну ляльку - мотанку з натуральних тканин, проявили неабияку фантазію при оздоблені одягу, кожна лялька була особливою, не схожоюна інших. Поряд з цим, педагоги ознайомилися з різновидами ляльок - мотанок, їх властивостями та методико юроботи з лялькою в ДНЗ.

счетчик посещений